XV Niedziela Zwykła – Ogłoszenia (12.07.2020)

1. Dzisiaj wybory prezydenckie, przypominamy o naszym obywatelskim obowiązku. Bardzo prosimy o jak najliczniejszy udział w wyborach. Mamy szansę otrzymać nowy wóz strażacki jeśli frekwencja w naszej gminie będzie największa. W gablocie przed kościołem wisi apel naszych Druhów Strażaków i numer telefonu, na który można zadzwonić gdyby ktoś miał problem z dotarciem do lokalu wyborczego. Bardzo prosimy o absolutną mobilizację.
  2. Także dzisiaj po każdej Mszy Świętej Siostry rozprowadzają książki pt. Marzyciel i skarby muszelki. Jest to pięknie wydany, w sztywnej oprawie dziennik pracy nad sobą dla dzieci. Cena jednej książki to 20 zł. Może być ona pięknym i pożytecznym prezentem dla naszych dzieci, wnuków, chrześniaków. Serdecznie polecamy!
  3. Jutro 13 lipca dzień poświęcony Matce Bożej Fatimskiej. Zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 17.00 a po Mszy Świętej Procesja z Figurką Matki Bożej Fatimskiej, trzy razy wokół kościoła. W czasie procesji odmawiamy Różaniec, zakończenie Różańca w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca ,taca inwestycyjna.
  5. Polecamy tygodnik W dzisiejszym numerze znajdziemy ciekawe artykuły: Silni przez Maryję, Ścigajcie Miłość, Po co ołtarz? i inne.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: +Stanisława Witczak i +Józef Joachimiak. Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Naszym Parafianom i miłym Gościom na cały nowy tydzień niech Bóg hojnie błogosławi.