XVI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia ( 21.07.2024 r. )

1. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego w czwartek, 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej na dużym parkingu poświecenie pojazdów. Modlitwa poświęcenia w kościele po błogosławieństwie a poświęcenie na parkingu. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę w części będą przeznaczona na zakup samochodu dla misjonarzy z Afryki.
  2. W czwartek, 25 lipca swoje imieniny obchodzi Ksiądz Biskup Ordynariusz, Krzysztof Wętkowski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym Solenizancie.
  3. W piątek, 26 lipca w przychodni ALMEDIC możliwość badania wzroku. Szczegóły na plakacie, w gablocie przed kościołem.
  4. Bardzo prosimy, aby na cmentarz nie szprowadzać psów i innych zwierząt, nie palić papierosów, nie krzyczeć, nie śmiać się głośno. Cmentarz to szczególne miejsce spoczynku naszych drogich zmarłych, którym należy się szacunek i spokój.
  5. W minionym tygodniu na prace remontowe w parafii złożono ofiarę z Sobiczew – 100 zł. Za ofiarę serdecznie dziękujemy.
  6. Dzisiaj III niedziela miesiąca, taca inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  7. Polecamy tygodnik Idziemy a w nim ciekawe artykuły: Magiczne literki, O wakacjach i szachach, Walka o życie trwa, Energią po kieszeni i inne. Serdecznie polecamy.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: +Zofia Wojtyra. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Na cały nowy tydzień niech nam Bóg hojnie błogosławi.