XX Niedziela Zwykła  – Ogłoszenia (14.08.2022)

1. Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy wzięli udział w Uroczystości Odpustowej ku czci naszego Patrona Św. Dominika w miniony poniedziałek, 8 sierpnia. Szczególne podziękowania należą się Asyscie, Orkiestrze i Strażakom z Pocztem Sztandarowym, Ministrantom i Lektorom, Dziewczynkom sypiącym kwiatki, kapłanom z Dekanatu ale także wszystkim Parafianom i Gościom , którzy byli obecni na Mszach Świętych i Procesji.
  2. Jutro, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Niedzielny porządek Mszy Świętych. Jutro po każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów. Wszystkie ofiary składane na tacę jutro, zgodnie z odezwą Księdza Biskupa, przeznaczone będą na naszą Katedrę, Matkę wszystkich kościołów w Diecezji.
  3. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.
  4. Polecamy tygodnik Idziemy a w nim ciekawe  artykuły: Bolszewicy jak naziści, Cud, który zatrzymał Rosję, Bezcenne bezpieczeństwo, W sercu Kościoła i inne.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: + Jerzy Kubiak. Wieczny odpoczynek…
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Naszym Parafianom i miłym Gościom na cały nowy tydzień niech Bóg hojnie błogosławi.