XXIV Niedziela Zwykła – Ogłoszenia (13.09.2020)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 kolejna próba dla kandydatów do Bierzmowania. Kolejne próby przed bierzmowaniem odbędą się w sobotę 19. 09 o godz. 9.00, w Niedziele 20.09 po Mszy Św. o godz.11.00, w środę 23.09 o godz.17.30 spowiedź dla kandydatów i ich bliskich.

Dzisiaj po Mszy o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.

1. Spotkanie z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej i ich Rodzicami będzie w ostatnią niedzielę września, tj. 27.09. po Mszy Świętej o godz. 11.00
  2. Komunia Rocznicowa będzie w pierwszą niedzielę października, tj. 04.10. na Mszy Świętej o godz. 11.00.
  3. Dzisiaj, zgodnie z życzeniem Ojca Świętego, po każdej Mszy Świętej przed kościołem do puszek zbieramy ofiary na Ziemię Świętą. Każdego roku te ofiary składaliśmy w Wielki Piątek podczas adoracji krzyża. W tym roku nie było takiej możliwości i dlatego zbieramy je dzisiaj.
  4. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca, taca inwestycyjna. W ostatnim czasie na potrzeby parafii złożono następujące ofiary: ze Sławęcina – 100 zł, z ul. Warszawskiej – 50 zł i z ul. Wojska Polskiego – 200 zł. Za wszelkie ofiary ,także te składane na tacę serdeczne Bóg zapłać!
  5. Nasze Siostry w dalszym ciągu rozprowadzają książki pt. Marzyciel i skarby muszelki. Cena jednej książki – 20 zł. Serdecznie zachęcamy do nabycia tej pięknej książki służącej dzieciom w codziennej pracy nad sobą.
  6. Otrzymaliśmy piękne kalendarze ścienne na przyszły rok w cenie 4 i 6 zł. Do nabycia w zakrystii. Serdecznie polecamy.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na próby scholi od wtorku 15 września na godz. 17.30 do salki przy wikariatce.
  8. Próba asysty z ministrantami przed Bierzmowaniem odbędzie się w poniedziałek 21 września o godz. 17.30 w Kościele.
  9. Polecamy tygodnik W dzisiejszym numerze znajdziemy ciekawe artykuły: Świętość i zło w Kościele, Media katolickie to misja, 75 lat dziedzictwa kard. Stefana Wyszyńskiego. i inne.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Józef Śmigielski i + Andrzej Wojciechowski. + Czesław Kwieciński (Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę o godz. 14.00)Wieczny odpoczynek…
  11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Naszym Parafianom i miłym Gościom na cały nowy tydzień niech Bóg hojnie błogosławi.