XI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia (16.06.2024 r.)

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich na Nabożeństwa Czerwcowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  2. Jutro przez cały dzień i we wtorek od rana kancelaria będzie nieczynna.
  3. W piątek, 21 czerwca zakończenie roku szkolnego. Przypominamy o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej i codziennej modlitwy, także w czasie wakacji. Prosimy o ostrożność i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Zwłaszcza nad wodą!
  4. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  5. Polecamy tygodnik Idziemy a w nim ciekawe artykuły: Między Państwem a Kościołem, O co chodzi z odpustami, czy też Zamach w Fatimie.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Wiesława Dębska i + Teresa Rzepecka, której pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12:30, Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Na cały nowy tydzień niech nam Bóg hojnie błogosławi.

.